Biz Kimiz

Düşler Sahnesi Müzik ve Sahne Sanatları Akademisi olarak, Ankara Çankaya Ümitköy'deki müzik kursumuzda, piyano, gitar, keman, vurmalı çalgılar, erken yaş müzik eğitimi ve ABRSM Royal Academy of Music sınavı eğitimi vermekteyiz.


Her yaştan kişinin eğitim alabileceği, birebir ya da grup derslerimiz mevcuttur. Dersler isteğe bağlı olarak yüz yüze veya online olarak gerçekleşmektedir.

Misyonumuz

Düşler Sahnesi Müzik ve Sahne Sanatları Akademisi olarak, öğrencilerimize kaliteli müzik eğitimi ve sahne sanatları deneyimi sunarak onların sanatsal ve kişisel gelişimine katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Misyonumuz, öğrencilerimizin sanatı keşfetmelerini, özgüvenlerini artırmalarını ve yaratıcılıklarını geliştirmelerini sağlayarak onları hayal ettikleri başarıya ulaşmalarında desteklemektir.

Vizyonumuz

Düşler Sahnesi Müzik ve Sahne Sanatları Akademisi olarak, sanatın gücünü keşfetmek ve insanları yaratıcı potansiyellerini gerçekleştirmeye teşvik etmek için varız. Müzik ve sahne sanatlarının eşsiz birleşimiyle, öğrencilerimizin hayallerini gerçekleştirmelerine olanak tanıyan bir ortam sağlıyoruz.